PONÚKANÉ SLUŽBY

Filozofia značky je o jednoduchom postupe, ale jedinečnom efektu. Vhodné pre profesionálne kaderníkov, ale aj pre domáce použitie. Každý chce vyzerať skvele.

Vysoko účinné prípravky vlasovej kozmetiky TIGI boli vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi a predstavujú rozsiahly sortiment produktov, ktoré odrážajú všetky najnovšie trendy, štýly a vplyvy celebrít!

Predlžovanie a zahustovanie vlasov

Vlasy sú korunou krásy a táto stará pravda platí už niekoľko storočí. Ak vás príroda neobdarila hustými a dlhými vlasmi môžete ich získať za niekoľko hodín. Predlžovanie vlasov a zahusťovanie vlasov je stále viac vyhľadávaný spôsob, ktorým získate žiadanú dĺžku a hustotu vlasov.

Farbenie vlasov

V našom salóne ponúkame fabarbenie vlasov rôznymi  technikami  s kvalitnymi  farbami od značky TIGI .

Strihanie vlasov

Nie nadarmo sa hovori že dobrý strih je základ nato aby sme ráno nemuseli našim vlasom venovať   hodiny času .
Práve preto naše kaderníčky aj  chodia pravidelne na školenia a učia sa nové módne trendy strihy .  U nás v  salóne Vám poradíme  aký strih je na vaše vlasy najvhodnejší  a s čím budete mat najmenej roboty . Samozrejme sa postaráme o vašu celú rodinu od deti po manžela/ manželku ..

Regenerácie vlasov

Trápia Vás  zničene vlasy   alebo  suché nepoddajne vlasy?  aj s tým  vám pomože Náš skvelý  tím kaderníkov ..
U nás v salóne vám ponukneme  regenrácie podla vášho gusta  ..  Ponúkame keratínove ošetrenie ktoré vám vydrži 4-6 mesiacov vaše vlasy  po tejto kure dostanú druhy dych a samozrejme  vám ponúkame  aj regenerácie "dočasné" ktoré vydržia 6 umytí ..

 Spoločenské účesy

Radi Vás pripravíme na svadbu, stužkovú  či inú spoločenskú udalosť podla vašich predstáv .

Údaje máp
Údaje máp ©2020
Údaje mápÚdaje máp ©2020
Údaje máp ©2020

Kontaktný formulár

Studio LARA

Otváracie hodiny:

Po - Pia: 09:00 - 18:00

Momentálne len po TELEFONICKEJ alebo ONLINE objednávke !!!