Ponukané služby

Salón Štúdio Lara Vám ponúka len to najlepšie z kozmetického priemyslu, vysoko kvalitné prístroje a produkty, individuálny a odborný prístup, príjemné prostredie a množstvo skvelých noviniek.

Veď pružná a krásna pleť je snom a želaním každého, aby sa však splnil, je dôležité a potrebné zvoliť pravidelnú a správnu starostlivosť. Preto budeme radi, keď nás navštívite, doprajete si skvelý oddych a spokojní sa k nám znova vrátite.

Kompletné ošetrenie pleti

Ošetrenie obsahuje: odlíčenie pleti, tonizácia, peeling, hĺbkové čistenie, maska, masáž, sérum, maska, krém.
                            Ošetrenie trvá cca: 120min.

Hĺbkové čistenie pleti

Ošetrenie obsahuje: odlíčenie pleti, tonizácia, peeling, hĺbkové čistenie, maska, sérum, maska, krém.
                           Ošetrenie trvá cca: 90min

Procedúra-Omladzujúca/Kolagénová/Hydratačná

Procedúra obsahuje: odlíčenie pleti, tonizácia, peeling, sérum (apl.ultrazvukom),masáž, maska, krém.

                           Ošetrenie trvá cca: 90 min.

Ošetrenie AHA kyselinami

Procedúra obsahuje: odlíčenie pleti, tonizácia, G30 obnovujúci peeling, neutralizačný roztok.
                           Ošetrenie trva cca: 60 min.

Mikromasáž očného okolia

Procedúra obsahuje: odlíčenie očného okolia, očné sérum, očná maska + masáž.krém, masáž očí, očný krém.
                             Ošetrenie trvá cca : 60 min.

Farbenie a formovanie obočia

Farbenie slúži na zvýraznenie obočia, dá sa s ním zdokonaliť  tvar obočia poprípade vyrovnať nerovnosti.  Úprava obočia dodáva tvári ten správny výraz. Preto je veľmi dôležité si správne vybrať tvar obočia. Vždy sa snažíme opticky zväčšiť priestor medzi okom a obočím, aby oko pôsobilo väčšie a výraznejšie.

Farbenie mihalníc 

Farbenie mihalníc slúži na ich zvýraznenie. Mihalnice sú výražnejšie a pôsobia hustejšie.

Depilácia voskom

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie.

Epílacia IPL svetlom

Počas ošetrenia pulzné svetlo pomocou selektívnej fototermolýzy napáda farbivo (melanín), ktoré sa nachádza v chĺpkoch. Vlasové korienky, teda folikuly, sú tepelne narušené vďaka pôsobeniu bipolárnej rádiofrekvencie. Toto úmyselné poškodenie korienkov má za následok postupné vymiznutie ochlpenia v ošetrovanej oblasti. Intenzívne pulzné svetlo dokáže zachytiťchĺpky tmav farieb a nie svetlé ani šedivé chĺpky bez pigmentu!!!

Líčenie - Denné/ Večerné/ Svadobné

Doprajte si profesionálnu starostlivosť o svoju vizáž aj na Váš špeciálny deň. Jedinečné príležitosti si žiadajú jedinečný look. 
Vo svoj deň budete neprehliadnuteľná! 

Prístrojové ošetrenia

Prístrojové ošetrenia sú dnes neodmysliteľnou súčasťou kozmetických ošetrení ako najvyhľadávanejšou metódou, pri skrášľovaní vášho tela a pri zbavovaní sa rôznych problémov. Nechajte sa v našom štúdiu rozmaznávať a odídete ako nový človek plný elánu s načerpanými novými silami.
Rozžiarte svoju pleť !

Kozmetický ultrazvuk

Ultrazvuk vyvoláva také typy chvenia, ktoré dokážu aktivizovať metabolizmus, detoxikovať a má aj antibakteriálne účinky. 
Využitie kozmetického ultrazvuku:

  • vpravovanie účinných látok,
  • omladzujúce anti-age ošetrenia,
  • regeneračné a rejuveniačné ošetrenia,
  • antiakné program.

 

Diamantová mikrodermabrázia

Neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek diamantovými hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania.

Ozonizér

Používaním ozonizéru sa cievy v koži rozšíria a prekrvenie sa zlepšuje. Výživa buniek sa zvyšuje a regeneruje.

Galvanická žehlička

Pripravujeme ...

Kozmetický ultrazvuk

Prezentačné video

 

Ultrazvuk je pre ľudské ucho nepočuteľné vysokofrekvenčné chvenie, ktoré sa využíva v bežnom živote, ale aj v medicíne a kozmetike.

Ultrazvuk vyvoláva také typy chvenia, ktoré dokážu aktivizovať metabolizmus, detoxikovať a má aj antibakteriálne účinky. Ultrazvuk napomáha vpravovaniu  všetkých typov látok (hydrofilné, lipofilné a gélové) do hlbších vrstiev pokožky – tzv.sonoforéza, čím má aj mikromasážny účinok na úrovni buniek. V našom salóne využívame kozmetický ultrazvuk, ktorý  je riadený mikroprocesorom, má voliteľnú moduláciu, čas a intenzitu ošetrenia.

Využitie kozmetického ultrazvuku:

  • vpravovanie účinných látok,
  • omladzujúce anti-age ošetrenia,
  • regeneračné a rejuveniačné ošetrenia,
  • antiakné program.

Diamantová mikrodermabrázia

Prezentačné video

 

Neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek diamantovými hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania.

Zvyšuje obnovu buniek a pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky. Mikrodermabrázia je malá procedúra, pri ktorej je pokožka vystavená pôsobeniu kryštálov za účelom odstránenia vrchnej vrstvy kože, hlavne odumretých kožných buniek. Mikrodermabrázia podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože. Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu, prečistí póry, čím pozitívne pôsobí na štruktúru a vzhľad pokožky. 

Mikrodermabrázia je vhodná pre osoby s pokožkou inklinujúcou k tvorbe akné, s malými, respektíve povrchovými jazvami, keratózou, rozšírenými pórmi. Ak bola Vaša pokožka poškodená slnečným žiarením alebo inak porušená jej štruktúra, je mikrodermabrázia taktiež vhodným spôsobom na jej obnovu.

Ozonizér

Prezentačné video


 

Ozonizér je špeciálny vysokofrekvenčný prístroj so sklenenými trubicami - elektródami, naplnenými vzácnymi plynmi, väčšinou argón (červená farba) alebo neón (modrá farba), svietia svetlo modro - fialovou farbou. Elektrický prúd ionizuje plyn , t.j. rozkladá ho na kladné a záporné  častice. Pri styku pokožky so stenou sklenenej hlavice vzniká "tichý elektrický výboj" a ozón O3- plyn s charakteristickým zápachom - vôňou burky.

Prístroj vytvára veľké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu.Vznikajúci elektrický výboj dráždi nervové zakončenia v kožispúšťa fyzikálne a chemické podnety.

Používaním ozonizéru sa cievy v koži rozšíria a prekrvenie sa zlepšuje. Výživa buniek sa zvyšuje a regeneruje.

Dezinfekcia ozónom je vhodná po hĺbkovom čistení pleti, uzatvára póry, podporuje proces hojenia, upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz. Mierny účinok sušenia viditeľne zlepšuje mastnú a zjazvenú pleť po akné.

Údaje máp
Údaje máp ©2020
Údaje mápÚdaje máp ©2020
Údaje máp ©2020

Kontaktný formulár

Studio LARA

Otváracie hodiny:

Po - Pia: 09:00 - 18:00

Momentálne len po TELEFONICKEJ alebo ONLINE objednávke !!!