PONÚKANÉ SLUŽBY

Starostlivosť o nohy by sme nemali podceňovať. To, že si ich každý deň umyjeme, prípadne nakrémujeme, však určite nestačí. Pokožka na nohách býva často veľmi suchá a na pätách aj prstoch sa tvoria otlaky. Preto je ideálne k základnej starostlivosti pridať aj občasné odstránenie odumretých buniek. To by sme však nemali robiť doma sami. Vhodnejšie je zveriť sa do rúk odborníkom.

Pedikúra mokrá

Mokrá pedikúra je klasika, ktorá sa využíva už desiatky rokov. Pred ošetrením chodidiel a úpravou nechtov nohy namočíme v teplej vode so zmäkčujúcimi prísadami. Pokožku na chodidlách odstraňujeme škrabkami, pričom celá pedikúra trvá približne hodinu. Podľa potreby a požiadavky klientky sa nechty ozdobia lakom.

Ošetrenie kurieho oka

Kurie oko  vzniká v dôsledku trenia, alebo nadmerného tlaku na určité miesto na nohe. Sú to kruhovité, niekoľko milimetrov veľké a do žlta sfarbené vyvýšené útvary, ktoré pri chôdzi spôsobujú výraznú bolesť. 

Ošetrenie mykózy

Správna a účinná liečba, je aj prevencia ochorenia, pretože ochorenie má tendenciu sa opakovane vracať. Kedže sa mykóza širi na nechty obyčajne z okolitej kože, dôležité je zamedziť plesňovej infekcii na chodidlách či medzi prstami

Parafínový zábal

Parafín priaznivo pôsobí na nervovú sústavu. Po aplikácii sú končatiny oddýchnuté, hladké a jemné. Parafín zvyšuje prekrvenie pokožky a zmäkčuje ju. Je vhodný na namáhanú, popraskanú a vysušenú pokožku. Dostavuje sa vysoký a okamžitý efekt - pokožka je zamatovo hebká.

Masáž chodiel

Klasická masáž nôh pôsobí predovšetkým na kožu. Zvláčni ju, zvýši jej pružnosť a odolnosť proti zmenám teploty, počasia, aj proti odreninám. Spôsobuje zohriatie kože a zrýchlenie krvného obehu. Pôsobí tiež na svaly, pripravia sa ňou najvhodnejšie podmienky pre ich správnu činnosť. Svaly sa dobre prekrvia, škodlivé látky sa odplavia, upraví sa svalové napätie. Masáž nôh pôsobí na celý organizmus ako balzam.

Parafínový zábal na nohy

Blížiace sa obdobie zimy je pre pokožku vždy náročné. Časté striedanie chladu a tepla, našej koži určite neprospieva. Ak vás trápi vysušená pokožka na vašich rukách a chodidlách, si doprajte jedinečnú starostlivosť a relax v podobe parafínového zábalu.

Parafín je špeciálna forma vosku, získaná z ropy, obohatená o vitamín E. Ak hovoríme o zábaloch, hovoríme o lokálnej aplikácii a príjemného pocitu z tepla.

Parafínová vrstva zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry a zvyšuje hydratáciu pokožky.

Celkový výsledok je, že nohy sa cítia ako v "minisaune", pri ktorej noha zákazníka účinne absorbuje krémy udržujúce vlhkosť, vláčnosť a výživu. Suchá a zhrubnutá koža dosiahne opäť svoju prirodzenú jemnosť, zdravý vzhľad. Účinok je viditeľný už po prvom použití a dokáže sa popasovať aj s veľmi tvrdou zhrubnutou pokožkou na nohách. Pôsobí na intenzívnu regeneráciu pokožky. Po aplikácii teplého parafínu nastáva zvýšené prekrvenie pokožky a tým dochádza k urýchleniu látkovej výmeny. Je vhodný na namáhanú, popraskanú a vysušenú pokožku. Dostavuje sa vysoký a okamžitý kozmetický efekt - pokožka je zamatovo hebká.

Údaje máp
Údaje máp ©2020
Údaje mápÚdaje máp ©2020
Údaje máp ©2020

Kontaktný formulár

Studio LARA

Otváracie hodiny:

Po - Pia: 09:00 - 18:00

Momentálne len po TELEFONICKEJ alebo ONLINE objednávke !!!